Jedálniček na mieru

 • jedálniček prispôsobený vašim potrebám s prihliadnutím na zdravotný stav, časové obmedzenia a obľúbené jedlá
 • nonstop dostupné individuálne poradenstvo od výživovej poradkyne a osobného trénera

Ako dokážeme pomôcť aj Vám?

Žiadny poctivý osobný tréner s vami nezačne spoluprácu iba na základe vašej aktuálnej hmotnosti.

Pre čo najlepšie pochopenie vášho problému a zároveň nájdenie riešenia potrebujeme dôkladne zanalyzovať vašu telesnú stavbu, stravovacie návyky a doterajšie pokusy o chudnutie. Zároveň potrebujeme byť dôkladne informovaní o vašom zdravotnom stave a športovej histórií.

Často nie je jednoduché dať dokopy zdravé stravovanie spolu s prácou, preto budeme prihliadať na to akú prácu vykonávate, ako moc ste fyzicky a psychicky zaťažený, či pracujete na smeny alebo ste inak časovo obmedzený.

Toto všetko sú veľmi dôležité informácie pre správne nasmerovanie nového klienta do zdravého životného štýlu.

Väčšina diét doteraz krachovala na tom, že vám jedlo nechutilo. Mám pravdu?

Mám za sebou niekoľko stoviek spokojných klientov a po niekoľkoročnej praxi som pochopil, že ľudia potrebujú slobodu.

Až keď sa budete cítiť úplne slobodný, až potom to budete robiť dobrovoľne a nie nasilu.Na základe tohoto poznatku som vypracoval kompletný zoznam najkvalitnejších bielkovín, sacharidov a tukov. Vašou úlohou bude si tento zoznam prečítať a vybrať z neho len tie potraviny, ktoré obľubujete a viete si z nich predstaviť zložený jedálniček.

Tento zoznam môžete ešte doplniť svojimi vlastnými návrhmi obľúbených alebo neobľúbených potravín. Vo vašom jedálničku sa budú nachádzať len tie potraviny, ktoré ste si vybrali.

Po vyplnení vstupného dotazníku a úhrade za služby vám bude do 5 pracovných dní doručený Váš stravovací plán na najbližší mesiac. Na základe vami uvedených informácií vo vstupnom dotazníku pripravím na mieru vypracovaný stravovací plán, ktorého súčasťou budú nutričné tabuľky potravín, vysvetlenie podstaty jedálničku a zároveň nutričné tabuľky na jednoduchú úpravu plánu podľa vašich chutí.

Marián je veľmi ráznym človekom, ktorý vie, čo hovorí a dokáže ma o tom presvedčiť. Mám za sebou niekoľko diét ale až teraz konečne nehladujem. Za prvé dva mesiace sa mi podarilo schudnúť 15kg a to len úpravou stravy.

Anna Bartkováopatrovateľka

Pre mňa je Majko ako hnací motor a človek ktorý ma tak vyhecuje ze dokážem urobiť veci o ktorých som ani netušila. Konečne robím niečo pre seba. Chcela som byť zdravšia a krajšia. Našla som tú správnu pomoc.

Lucia Čertekovámajiteľka vinárne

Na Marošovi som si cenila profesionálny prístup. Keď som potrebovala pomoc, vedela som, že stačí napísať. Nikdy nezabudnem ako mi v kaviarni vysvetľoval techniku drepu. Úprimný tréner, ktorý povzbudí a je aj priateľom.

Diana Suchánkováštudentka

1. Vypísanie dotazníka

Aby sme skutočne dosiahli jedálničku NA MIERU - potrebujeme, aby ste vypísali vstupný dotazník, ktorý obsahuje všetky otázky, vďaka ktorým dokážeme pochopiť váš problém a pomôcť.

2. Úhrada faktúry

Po vyplnení a odoslaní vstupného dotazníku vám behom pár hodín príde na e-mail výzva k úhrade faktúry so sumou 40€. Po prijatí platby s vašim variabilným symbolom začneme pracovať na stravovacom pláne

3. Jedálniček na mieru

Do 5 pracovných dní od zaevidovania platby vám bude doručený jedálniček na mieru a tým začne naša spolupráca. Cena 40€ je stanovená na mesačnú spoluprácu.

Najčastejšie otázky nových klientov

Ako dlho budem chudnúť s novým jedálničkom?

Stravovací plán je vždy nastavený na aktuálnu hmotnosť klienta. Počas celého chudnutia budeme v kontakte a po schudnutí 5-10kg upravíme nutričný príjem na aktuálnu hmotnosť. Je potrebné si však uvedomiť fakt, že čím vyššiu hmotnosť máte, tým rýchlejšie budete chudnúť svoje prvé kilá - a naopak. Napríklad žena s hmotnosťou 120kg schudne prvých 5kg možno už behom prvého týždňa, kdežto žena s hmotnosťou 70kg schudne svojich prvých 5kg v priebehu 3-4 týždňov. Je tomu tak preto, lebo telo sa pri úprave stravovacieho režimu najskôr zbaví zadržanej prebytočnej vody v organizme a až potom začína spaľovať tuk. Samotné spaľovanie tuku predstavuje približne 0,5-1kg za týždeň - pri zdravom chudnutí bez sprevádzania jo-jo efektom. Vody sa však telo dokáže zbaviť rýchlejšie.

Čo všetko dostanem ak si zakúpim jedálniček na mieru?

Po vyplnení vstupného dotazníka vás budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a budeme mať na vás dodatočné otázky, ktoré sa ukážu na základe vami uvedených informácií v dotazníku. Následne vám pripravíme vstupný plán, ktorý bude obsahovať:
 • - jedálniček na mieru na mesiac upravený podľa vašich časových obmedzení, obľúbených jedál...
 • - nákupný zoznam a orientačná cena potravín na týždenný nákup
 • - analýza vašich stravovacích návykov, odporúčania k pohybu a nastavenie nového režimu
 • - rozsiahle nutričné tabuľky potravín, ktoré môžete používať vo vašom stravovacom pláne
 • - všetky potrebné informácie na absolútne pochopenie chudnutia
 • - vstup do členskej skupiny na Facebook-u
 • - dostupnosť výživového poradcu každý pracovný deň od 07:00 do 21:00 na telefóne, e-mailom alebo na Facebook-u

Žiadna diéta mi doteraz nefungovala. Ako si môžem byť istý, že to teraz výjde?

Viete prečo veríme, že to dokážete aj vy? Pretože ľudia sú dezinformovaní kvantom nezmyselných marketingových diét, ktoré chvíľkovo podvýživia a sprevádza ich jo-jo efekt. My vás naučíme ako dosiahnuť stáleho zdravia, štíhlej línie a psychickej pohody kľudne aj s obedom z reštaurácie. Budeme vašim sprievodcom počas absolútnej revolúcie vášho životného štýlu, nech to trvá akokoľvek dlho.

Koľko ma budú stáť úpravy v pláne?

Nič! S každým klientom spolupracujeme časovo neobmedzene až dovtedy, kým nesplní požadovaný cieľ. Fungujeme na báze mesačnej spolupráce. Každý mesiac našej spolupráce stojí 40€.

Cesta za novým telom 90%

Máte nezodpovedané otázky?

Sme tu pre vás. Pomáhať ľuďom k tomu aby sa cítili lepšie vo vlastnom tele je našou prácou. Vaše telo je jediným miestom, v ktorom musíte "bývať" celý svoj život a preto považujeme za dôležité aby ste sa v ňom cítili šťastne, pohodlne a zdravo. 

Pokiaľ máte na nás akékoľvek otázky, môžete sa nás bezplatne a nezáväzne spýtať pomocou tohto formuláru a sľubujeme, že vám zodpovieme najlepšie ako to dokážeme.

Spýtajte sa, sme tu pre Vás.

Čo musíte urobiť?

 • 1
  Vypísať vstupný dotazník
  Zodpovedne nám zodpoviete na všetky otázky aby sme mali čo najdokonalejší prehľad o vašich pravidelných aktivitách, obľúbených jedlách, zdravotných obmedzeniach...
 • 2
  Uhradiť faktúru
  Behom pár hodín vám vystavíme faktúru s vašim jedinečným vyriabilným symbolom a po jej uhradení započne naša spolupráca.
 • 3
  Začať chudnúť
  Okrem jedálnička na mieru a všetkých klientských výhod získate aj mesačnú dostupnosť výživovej poradkyne a osobného trénera. Môžete mať neobmedzené množstvo otázok a vzdelávať sa v oblasti výživy úplne zadarmo.

Kto sa bude starať o Vaše chudnutie?

Mgr.Veronika Šarayová
Mgr.Veronika Šarayová
výživový poradca

Som antropologička s prioritným zameraním na športovú antropológiu, výživu a vplyv výživy na ľudský organizmus. Svoj odbor som vyštudovala na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského (2012-2017). V tejto problematike si zakladám na najnovších poznatkoch a najmä na personalizovanom prístupe. Hlavné ciele mojich stravovacích plánov sú dva - dosiahnuť želané výsledky a naučiť vás, že zdravá strava môže byť takisto chutná.

Marián Šaray
Marián Šaray
osobný tréner

Som certifikovaný osobný tréner s oficiálnym pôsobením od roku 2014. Za túto dobu mi rukami prešlo viac ako 400 klientov či už prostredníctvom osobných tréningov alebo online coachingu. Mojim prioritným zameraním je správne nastavenie myslenia klientov, ktorí už neveria ničomu-nikomu ale hlavne ani sebe. Učím technicky správne prevedenie cvikov a ukazujem svojim klientom, že ich hranice sú oveľa ďalej ako predpokladali.