Jedálniček na mieru

sc_tit_m_fŽiadny poctivý osobný tréner s vami nezačne spoluprácu iba na základe vašej aktuálnej hmotnosti.
Pre čo najlepšie pochopenie vášho problému a zároveň nájdenie riešenia potrebujem dôkladne zanalyzovať vašu telesnú stavbu, stravovacie návyky a doterajšie pokusy o chudnutie. Zároveň potrebujem byť dôkladne informovaný o vašom zdravotnom stave a športovej histórií.
Často nie je jednoduché dať dokopy zdravé stravovanie spolu s prácou, preto budeme prihliadať na to akú prácu vykonávate, ako moc ste fyzicky a psychicky zaťažený, či pracujete na smeny alebo ste inak časovo obmedzený.
Toto všetko sú veľmi dôležité informácie pre správne nasmerovanie nového klienta do zdravého životného štýlu.

Väčšina diét doteraz krachovala na tom, že vám jedlo nechutilo. Mám pravdu?
Mám za sebou niekoľko stoviek spokojných klientov a po niekoľkoročnej praxi som pochopil, že ľudia potrebujú slobodu.

Až keď sa budete cítiť úplne slobodný, až potom to budete robiť dobrovoľne a nie nasilu.Na základe tohoto poznatku som vypracoval kompletný zoznam najkvalitnejších bielkovín, sacharidov a tukov. Vašou úlohou bude si tento zoznam prečítať a vybrať z neho len tie potraviny, ktoré obľubujete a viete si z nich predstaviť zložený jedálniček.
Tento zoznam môžete ešte doplniť svojimi vlastnými návrhmi obľúbených alebo neobľúbených potravín. Vo vašom jedálničku sa budú nachádzať len tie potraviny, ktoré ste si vybrali.


Po vyplnení vstupného dotazníku a úhrade za služby vám bude do 5 pracovných dní doručený Váš stravovací plán na najbližší mesiac. Na základe vami uvedených informácií vo vstupnom dotazníku pripravím na mieru vypracovaný stravovací plán, ktorého súčasťou budú nutričné tabuľky potravín, vysvetlenie podstaty jedálničku a zároveň nutričné tabuľky na jednoduchú úpravu plánu podľa vašich chutí.

OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
( 30€ / mesiac )

Ako dlho budem chudnúť s novým jedálničkom?

Stravovací plán je vždy nastavený na aktuálnu hmotnosť klienta. Počas celého chudnutia budeme v kontakte a po schudnutí 5-10kg upravíme nutričný príjem na aktuálnu hmotnosť.

Žiadna diéta mi doteraz nefungovala. Ako si môžem byť istý, že to teraz výjde?

Viete prečo verím, že to dokážete aj vy? Pretože ľudia sú dezinformovaní kvantom nezmyselných marketingových diét, ktoré chvíľkovo podvýživia a sprevádza ich jo-jo efekt. Ja vás naučím ako dosiahnuť stáleho zdravia, štíhlej línie a psychickej pohody kľudne aj s obedom z reštaurácie. Budem vašim sprievodcom počas absolútnej revolúcie vášho životného štýlu, nech to trvá akokoľvek dlho.

Čo všetko dostanem ak si zakúpim jedálniček na mieru?

Po vyplnení vstupného dotazníka vás budem kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a budem mať na vás dodatočné otázky, ktoré sa ukážu na základe vami uvedených informácií v dotazníku. Následne vám pripravím vstupný plán, ktorý bude obsahovať:

  • jedálniček na mieru na mesiac upravený podľa vašich časových obmedzení, obľúbených jedál…
  • nákupný zoznam a orientačná cena potravín na týždenný nákup
  • analýza vašich stravovacích návykov, odporúčania k pohybu a nastavenie nového režimu
  • rozsiahle nutričné tabuľky potravín, ktoré môžete používať vo vašom stravovacom pláne
  • návody na prípravu jedál a všetky potrebné informácie na absolútne pochopenie chudnutia
  • vstup do členskej skupiny na Facebook-u
  • dostupnosť výživového poradcu každý pracovný deň od 07:00 do 21:00 na telefóne, e-mailom alebo na Facebook-u

Koľko ma budú stáť úpravy v pláne?

Nič! S každým klientom spolupracujem časovo neobmedzene až dovtedy, kým nesplní požadovaný cieľ. Fungujeme na báze mesačnej spolupráce. Každý mesiac našej spolupráce stojí 30€.

OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
( 30€ / mesiac )