Moji klienti

Marián je veľmi ráznym človekom, ktorý vie, čo hovorí a dokáže ma o tom presvedčiť. Mám za sebou niekoľko diét ale až teraz konečne nehladujem. Za prvé dva mesiace sa mi podarilo schudnúť 15kg a to len úpravou stravy.
Anna Bartková

Pre mňa je Majko ako hnací motor a človek ktorý ma tak vyhecuje ze dokážem urobiť veci o ktorých som ani netušila. Konečne robím niečo pre seba. Chcela som byť zdravšia a krajšia. Našla som tú správnu pomoc.
Lucia Čerteková

Daniel schudol takmer 30kg bez cvičenia!

,,Moja nadváha mi spôsobovala zbytočné problémy. Nemohol som na seba zohnať rifle! Je veľmi príjemné si opäť obliecť oblečenie, do ktorého som sa už dlho nezmestil. Naposledy som mal takúto hmotnosť na druhom stupni základnej školy. Ak by sa dal vrátiť čas, začal by som oveľa skôr. Cítim sa oveľa lepšie.“

daniel

Na Marošovi som si cenila profesionálny prístup. Keď som potrebovala pomoc, vedela som, že stačí napísať. Nikdy nezabudnem ako mi v kaviarni vysvetľoval techniku drepu. Úprimný tréner, ktorý povzbudí a je aj priateľom.
Diana Suchánková

Rozhodla som sa zmeniť svoj životný štýl s Mariánom, ktorému ďakujem.. Podarilo sa mi schudnúť a zároveň som sa zbavila niektorých zdravotných problémov. Aj keď nie vždy mám chuť na pohyb, správne stravovanie nezanedbávam.
Adriana Šutá

S Majom som začala novú etapu svojho života. Je super tréner aj človek. Vie motivovať a vyburcovať k takým výkonom, aké som u mňa považovala za nemožné.. Povzbudí a všetko v kľude vysvetlí aj viackrát. Som maximálne spokojná.
Paulína Bodnárová

Moje skúsenosti s Marošom sú len tie najlepšie. Odpovedá rýchlo, pri každej pochybnostia ale aj výhovorke. Dokáže nakopnúť a pripomenúť, prečo ste vlastne začali a že je to len o vás a vašom zdraví. Že ak nechcete vy, nikto iný to za vás chcieť nebude. Za toto som Marošovi veľmi vďačná, pretože obrovská časť je len a len v hlave a nastavení myslenia z „musím“ na „chcem“. Behom štrnásť týždňov som schudla 15,3kg len úpravou stravy.
Terézia Fülöpová

Človek s veľkým Č, ktorý mení nielen miery ale i skutočnú hodnotu a pohľad na svet. Naučil ma byť disciplinovanou a taktiež, že je potrebné sa nejakým štýlom vyventilovať.
Katarína Hudecová

Približne rok som cvičila sama. Chodila som do posilky a mala som vypracovaný jedálniček od inej trénerky, ktorý som dodržiavala. Výsledky sa nedostavili. Po 6 týždňoch som stratila nádej a trénerka ma nevedela správne nasmerovať. Nevedela som ako ďalej. Začala som trénovať s Marošom. Moje telo je celkom komplikované a chvíľu trvalo, kým sme sa dopracovali k nejakým výsledkom. Vďaka Marošovi tie výsledky konečne prichádzakú a spoločne ideme ďalej. Ďakujem ti za všetko.
Karin Kurtulíková

Cez kamarátku som sa dostala k Mariánovi a jeho spôsobu pomoci ľuďom s nadváhou. Z rozprávanie som tušila, že je ozajstný motivátor, čo sa mi pri stretnutí aj potvrdilo. Dokáže človeka naštartovať a viesť do cieľa nenásilným spôsobom. Jedálny lístok, bez pocitu hladu a s ozajstnými stratenými kilami. Odporúčam každému, kto bojuje s nadváhou a nevie, ako ďalej. Palec hore, Marián!
Katarína Kutaková

Perfektné vypracovanie tréningového plánu aj jedálničku, s prihliadnutím na moje požiadavky a podrobné vysvetlenie a precvičenie všetkých cvikov pri osobnom tréningu. Môžem len odporučiť.
Roman Valach

S Marošom sa mi cvičilo veľmi dobre. Na začiatku mi podrobne vysvetlil jedálniček, ktorý mi zostavil podľa toho aké jedlá obľubujem. Jedálniček som si vedela aj sama obmieňať vďaka nutričným tabuľkám. Vôbec som nehladovala, dokonca som niekedy nedokázala zjesť ani odporúčané množstvo. Vo fitku mi Maroš podrobne vysvetlil každý cvik, ktoré svaly sú zapájané, ako správne cvičiť jednotlivé cviky, na čo si mám dávať pozor pri jednotlivých cvikoch, čo robím nesprávne a pravdaže každý cvik mi aj predviedol. Na cvičenia s Marošom som sa vždy tešila, pretože boli účinnejšie ako keď som cvičila pred tým.
Nikola Prochádzková

Trénovali sme spolu nejaký ten čas a viem, že na tých tréningoch si zo mňa vytiahol ešte viac ako maximum. Keď som išla sama nikdy som na druhý deň nemala takú svalovicu. Vždy bolo veselo aj keď sme mali čo robiť, ale najdôležitejšia vec je to, že tých 10 kíl by som bez teba dole nedala ani náhodou.
Zuzana Rohutná

Chcem Ti zo srdca povedať veľké ďakujem. Si tréner, ktorý vie, čo robí a dobre to robí. Na tréningoch nám dávaš zabrať aj keď meliem z posledného ale stojí to za to. Pretože ja strácam kilá, s ktorými som bojovala veľmi dlho a pri tvojich tréningoch a stravovacom pláne to ide krásne dole. Si pre mňa TOP trénerko.
Zuzana Bartošová

Nebudem si dávať servítku pred ústa, poviem to po svojom. Bol som proste totálne sračka. Odhodlanie aj motiváciu som mal ale nevyzeral som tak ako som chcel. Nemal som tie vedomosti. Keď som stretol Maroša a dal som sa s ním dokopy, tak mi obrátil svet totálne naruby smerom k lepšieu. Nebolo to len o cvičení ale aj o prístupe k životu, že ak niečo chcem, tak si za tým krvopotne pôjdem. Zhrniem to teda tak, že Maroš je človek, ktorý sa mi vryl do života a budem si ho určite pamätať, pretože to stálo za to.
Juraj Volf

Cvičil som už dávno ale chcel som nabrať hlavne na sile, výbušnosti a objeme, no taktiež zredukovať tuk. Vďaka Majovmu stravovaciemu a tréningovému plánu sa mi to podarilo – z cca 91kg som na 99 a pomaly šplhám na 100. Odporúčam – super prístup, je vidieť, že ho to baví.
Michal Zemko

Snažil som sa zmeniť svoj tréning a preto som oslovil trénera, ktorý s tým má skúsenosti. Maroš bol ústretový, poradil mi a som s ním spokojný.
Martin Fizer

S Marošom mám dobrú skúsenosti. Každý tréning som mal s ním poctivý, automaticky sme dosahovali to, čo som chcel. Samozrejme na tréningu som ho preklínal ale moja spokojnosť je určite na mieste a preto som ho znova oslovil ako trénera.
Peter Savara

Majo je úplne normálny človek a hlavne dobrý, pohodový tréner. Jeho prístup k práci a ku klientom je obdivuhodný. Je zodpovedný a vždy sa na všetkom dohodneme.
Iveta Hudecová

Pred mesiacom som si dohodla stretnutie s Majom, kde som si po hodinke povedala, že idem do toho. Vypracoval mmi stravovací plán a po mesiaci som schudla 4,8kg tuku. Vytešujem sa aj Majovmu prístupu ku klientom, kedykoľvek potrebujem odpoveď na otázky, je mi ochotne odpovedané. Je to milý a priateľský človek. Vidieť, že jeho práca je jeho koníčkom
Alena Fojtíková

No takže Maroš, veľmi dobrý kamoš a hlavne super tréner! Cvičí sa mi s ním úplne geniálne. On je moja motivácia a za to mu ďakujem. Nevedel som, že na to mám a bez neho by som sa do toho asi ani nikdy nedokopal. Konečne robím niečo pre seba a neflákam sa.
Dávid Hačko

Človek, ktorý vie, čo robí. Profesionálne vypracovaný jedálniček na tréningu dostáva zo mňa maximum a ešte kusok viacej… Super človek, s ktorým sa dá aj porozpravať. Odporučam kazdemu, kto chce niečo urobiť s postavou.
Branislav Král