Pomôžeme Vám schudnúť úplne ZADARMO


Všade píšeme o tom, že považujeme za najdôležitejší personalizovaný prístup.

Dovoľte nám to dokázať. Napíšte nám koľko kilogramov chcete schudnúť a opíšte svoje stravovacie návyky a my Vás budeme kontaktovať buď e-mailom alebo telefonicky a každému poradíme individuálne úplne zadarmo.

BONUS:

Odoslaním Vašej otázky získate nielen poradenstvo úplne zadarmo ale taktiež budete mať k dispozícií k stiahnutiu nutričné tabuľky najvhodnejších potravín na chudnutie s automatickým počítaním kalórií!

Formulár pre poradenstvo zadarmo:

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Kto odpovie na Vaše otázky?

Mgr.Veronika Šarayová
Mgr.Veronika Šarayová
výživový poradca

Som antropologička s prioritným zameraním na športovú antropológiu, výživu a vplyv výživy na ľudský organizmus. Svoj odbor som vyštudovala na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského (2012-2017). V tejto problematike si zakladám na najnovších poznatkoch a najmä na personalizovanom prístupe. Hlavné ciele mojich stravovacích plánov sú dva - dosiahnuť želané výsledky a naučiť vás, že zdravá strava môže byť takisto chutná.

Marián Šaray
Marián Šaray
osobný tréner

Som certifikovaný osobný tréner s oficiálnym pôsobením od roku 2014. Za túto dobu mi rukami prešlo viac ako 400 klientov či už prostredníctvom osobných tréningov alebo online coachingu. Mojim prioritným zameraním je správne nastavenie myslenia klientov, ktorí už neveria ničomu-nikomu ale hlavne ani sebe. Učím technicky správne prevedenie cvikov a ukazujem svojim klientom, že ich hranice sú oveľa ďalej ako predpokladali.